Кошик
116 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (96) 895-17-07
+380 (50) 317-38-49
+380 (98) 946-72-96
проспект Павла Тичини 18 Б, Київ, Україна
FUEL CONTROL
Залишити відгук

Контейнерні АЗС

Контейнерні АЗС

Контейнерна АЗС – заправка із наземним розташуванням цистерн для світлих нафтопродуктів (бензин, дизпаливо), з розміщенням паливо роздавальних колонок разом із резервуаром зберігання палива в єдиному корпусі (контейнері).

Контейнерні заправні станції (Контейнерні АЗС) використовуються в тих місцях, де немає можливості збудувати велику повноцінну заправку. Мобільні паливо заправні станції (у тому числі Контейнерні заправні станції) застосовуються сільськогосподарськими, будівельними, дорожньо-ремонтними та іншими організаціями в місцях, де необхідно організувати постійне постачання техніки паливом. Контейнерні АЗС безперебійно працюють у температурному діапазоні від -40°С до +50°С

Контейнерна заправна станція складається з:
- резервуар на опорах
- паливо роздавальна колонка
- рівнемір з датчиком густини
- щит автоматів захисту
- сходи та оглядовий майданчик
- кришка люка з прокладкою
- лінія деаерації палива, дихальний клапан
- лінія наповнення паливом
- лінією видачі палива
- контейнер (корпус) з воротами

Кількість секцій в резервуарі, додаткове обладнання та кількість рукавів паливо роздавальної колонки може змінюватись в залежності від вимог клієнта. Конструкція Контейнерної АЗС дозволяє значно скоротити час проектування та будівництва заправки до кількох днів, розгорнути заправний комплекс на невеликій площі та, за потреби, швидко перевезти в інше місце за відносно невисоких витрат.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner