Кошик
116 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (96) 895-17-07
+380 (50) 317-38-49
+380 (98) 946-72-96
проспект Павла Тичини 18 Б, Київ, Україна
FUEL CONTROL
Залишити відгук

Wialon - Програмне забезпечення

Програмне забезпечення Wialon – характеристики, асортимент, вартість

Система з великою функціональністю Wialon є програмним забезпеченням, яке здійснює супутниковий моніторинг і надає можливість користувачам стежити саме за рухомими об'єктами, наприклад, технікою, домашніми тваринами, працівниками, автопарками та іншими.

Дане забезпечення встановлюється на сервер. Його перевагою є те, що воно в подальшому може розширюватися, доповнюватися, а також має вільну конфігурацію.

Які види моніторингу надає Wialon:

·         З його допомогою відбувається спостереження за тим, яке місцезнаходження на карті об'єкта, а також враховуються всі його пересування.

·         Спостереження за основними параметрами об'єктів, а також реєстрація всіх змін, що відбуваються з ними (з якою швидкістю відбувається рух, який рівень палива та інші).

·         Приходять повідомлення про те, що об'єкт почав свою активність.

·         Якщо є заданий маршрут об'єкта, то виробляється контроль руху по цьому маршруту.

·         Здійснюється управління як самими об'єктами, так і водіями, наприклад, для водія приходять певні призначення, дзвінки або повідомлення, а об'єкт виконує певні команди та завдання.

·         Коли від об'єкта виходить певна інформація, то вона форматується у доступні звіти у вигляді таблиць і списків.

Для того, щоб стежити за об'єктами, не обов'язково відходити від комп'ютера, адже всю необхідну інформацію можна отримати на його екрані. Крім того, програма дозволяє робити експорт отриманих матеріалів в різноманітні формати, які можна надати керівництву або партнерам.

Особливості і переваги програмного забезпечення:

·         Так как на приобретение лицензий не присутствуют затраты, то внедрение и владение ПО является выгодным решением с небольшой стоимостью.

·         ПО работает с web-интерфейсом, представленным в большим количеством языков, а значит, пользоваться им можно по всему миру.

·         Работает с большим количеством внешних карт.

·         Имеет отличный функционал.

·         В систему можно добавлять различные пользовательские карты.

Wialon распространяется в различных форматах. Его управление возможно как на собственном сервере, так и в специальном сервисном центре, на установленных серверах компании. Существует несколько версий данной системы, поэтому каждый сможет подобрать подходящую именно ему.


​​​​​​​

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner