Кошик
116 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (96) 895-17-07
+380 (50) 317-38-49
+380 (98) 946-72-96
проспект Павла Тичини 18 Б, Київ, Україна
FUEL CONTROL
Залишити відгук

Автономне пошукове обладнання (GPS-маяк)

GPS-маяк призначений насамперед для охорони автомобіля або іншого рухомого об'єкта. З допомогою GPS-маяка можливо здійснювати дистанційний контроль над переміщенням автомобіля, або іншого рухомого об'єкта. Головними плюсами GPS-маяка є його невеликі розміри і досить тривалий термін автономної роботи. Пристрій може працювати від бортового харчування 5-24 так і автономно. В залежності від кількості виходів в ефір, GPS маяк може працювати до 3-х років в автономному режимі, решту часу він може перебувати в сплячому режимі і не споживати ніякого харчування. Діапазон роботи GPS-маяків становить GSM 900/1800/1900 МГц Середньоквадратична помилка визначення місцеположення рухомого об'єкту становить не більше 3 метрів, що є безсумнівно великою гідністю GPS-маяка.

Інформація з Вікіпедії

GPS-маячки: визначення і область застосування

Багато власників автомобілів побоюються того, що їхню машину можуть викрасти, а правоохоронні органи при цьому нічим не зможуть допомогти. Для того щоб уникнути можливих проблем з викраденням, а також, щоб спокійно і впевнено залишати машину вночі на вулиці або серед дня на стоянці, краще всього купити маячок для авто.

Якщо розглядати GPS навігацію в загальному, то вона є складною системою для визначення розташування об'єкта, крім того, вона може надати дані про його швидкості пересування і напрямку. GPS маяк – це один з елементів даної системи, який виступає приймачем. Він приймає сигнали від супутників, з допомогою яких може визначити місце розташування автомобіля.

GPS мітка має такі основні відмінності від стандартних трекерів:

·         Цей пристрій не потрібно підключати в електронній системі автомобіля, через що ймовірність його знайти угонщикамприравнивается до нуля. При обычном визуальном осмотре автомобиля найти маячок практически невозможно.

·         Небольшие габариты также определяют то, что угонщики не смогут найти его во время осмотра (маячок по размерам меньше пачки сигарет).

·         Данный маячок также не обнаруживается с помощью радиоволн, ведь 95% рабочего времени он ничего не излучает.

Область применения маячков

GPS маячок хорош тем, что он имеет множество аспектов использования, его область применения достаточно широка. Какие из видов жизнедеятельности человека используют данное устройство:

·         Главная и основная ниша применения – частные автомобили. Владельцы защищают себя от возможности угона.

·         Во время работы с дорожно-строительной техникой с его помощью следят за перемещением машин.

·         При работе с ценными грузами, которые доставляют с помощью железнодорожного транспорта и в контейнерах.

·         С помощью маячков также можно следить за людьми, например, за теми, у кого расстройства памяти, либо за детьми.

Классы GPS маяков:

·         Устройства, имеющие автономное питание. Питание таких маяков производится при помощи съемных и встроенных источников. Такой вид питания маяка хорош тем, что его не нужно подключать к электрическому питанию автомобиля, а плох тем, что время работы трекера будет ограничено.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner