Кошик
116 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (96) 895-17-07
+380 (50) 317-38-49
+380 (98) 946-72-96
проспект Павла Тичини 18 Б, Київ, Україна
FUEL CONTROL
Залишити відгук

Безконтактні зчитувачі

 

 

Безконтактний зчитувач Crocodile дозволяє зчитувати дані про роботу автомобіля без втручання в цілісність електронних систем транспортного засобу.

Контролюється:

  • витрата палива;
  • режими роботи двигуна;
  • стану штатних датчиків.

Виявляються:

  • несправність транспортного засобу.

     Може встановлюватися на гарантійну техніку.

Системи супутникового спостереження GPS ГЛОНАСС або контролю витрати палива та моніторингу транспорту призначені для підвищення ефективності управління автопарком і підвищення рентабельності бізнесу. Сучасна автотракторна техніка не мислима без електронних систем і бортових комп'ютерів, які збирають дані з різних датчиків, якими обладнаний транспортний засіб. Стандартом передачі даних в автомобільній автоматиці є CAN шина.

Лінійка Crocodile

Лінійка Crocodile:

  • CANCrocodile : Отримання даних з шини CAN
  • NozzleCrocodile : контроль бензину і газу по імпульсам форсунки
  • 1708Crocodile : безпечне отримання даних з шини j1708

Crocodile застосовується в системах GPS/ГЛОНАСС моніторингу транспорту для безпечного отримання інформації про витрату палива, режимах роботи двигуна, стан датчиків, наявність несправностей транспортного засобу.

Використання безконтактних зчитувачів Crocodile в складі систем транспортної телематики абсолютно безпечно для автомобіля, непомітно для роботи бортового комп'ютера, діагностичного сканера і інших електронних систем. Особливо актуальне застосування Crocodile на гарантійних автомобілях, у яких підключення будь-яких електронних пристроїв часто служить підставою для зняття з гарантії.

 

Технічні характеристики:

Напруга живлення, В 10-50
Струм споживання, мА ≤ 100
Діапазон робочих температур, °С -40 ...+85
Маса, кг, не більше 0,1

 

Маркування

Маркування Crocodile

CAN (англ. Controller Area Network — мережа контролерів)— стандарт промислової мережі, орієнтований передусім на об'єднання в єдину мережу різних виконавчих пристроїв і датчиків. Режим передачі — послідовний, широкомовний, пакетний. CAN розроблений компанією Robert Bosch GmbH в середині 1980-х і в даний час широко поширений в промисловій автоматизації, технології «розумного будинку», автомобільній промисловості і багатьох інших областях. Стандарт для автомобільної автоматики.

з Вікіпедії

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner